Dialab / Odborná péče o pleť a tělo / ZÁKLADNÍ ŘADY
Kategorie zboží
Kosmetické salony
Česko Slovensko

ZÁKLADNÍ ŘADY

ZÁKLADNÍ ŘADY – SELVERT Základní řady pro každodenní práci v kosmetickém salonu se všemi výhodami dermokosmetiky. Produkty jsou uspořádány podle jednotlivých typů pletí. Produkty obsahují tyto hlavní aktivní látky: Biosacharidy, kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulární hmotností, kolagen, 3D hydra, aguaporin. Produkty na domácí ošetření obsahují SPF sluneční faktor. • Ošetření normální a suché pleti • Ošetření mastné, smíšené a aknózní pleti • Ošetření zralé pleti • Ošetření očních partií a okolí rtů • Péče pro muže • Profesionální sady k základním řadám
Ošetření normální a suché pleti

Ošetření normální a suché pleti

Řada je určena pro pleť normální, suchou a velmi suchou. Přípravky dokáží efektivně dodat pleti vysoký obsah vody. Pleť hydratují, vyživují a chrání ji proti vnějším vlivům. Pleť získává svůj sametový vzhled a mimořádnou vitalitu. Mizí pocity napětí, stejně tak jako nehezké soubory šupinek a samozřejmě pleť získává optimální rovnováhu hydratace.

Ošetření mastné, smíšené a aknózní pleti

Ošetření mastné, smíšené a aknózní pleti

Produkty této řady regulující mastnou a smíšenou pleť a dávající jí zdravý, matný vzhled. Jakmile je upravena rovnováha, je pleti navrácen přirozený vzhled, typický jas a pleť je čistší a svěží.

Ošetření zralé pleti

Ošetření zralé pleti

Vitamíny jsou nutné pro náš život a naše zdraví. Pleť není výjimkou. Požaduje vitamíny, aby si zachovala svoji energii a vitalitu. Tato řada vám dodá vitamíny a ceramidy, potřebné pro ochranu a obnovu. Obsahuje lehce a příjemně aplikovatelné produkty s jemnou přírodní vůní. Regenerační a revitalizační účinek umožňuje pleti uplatňovat její přirozenou ochrannou funkci.

Ošetření očních partií a okolí rtů

Ošetření očních partií a okolí rtů

Produkty této řady jsou vytvořeny speciálně k ošetření citlivých zón kolem očí, na vrásky, kruhy pod očima a váčky. Dodávají citlivým očním partiím potřebnou vláčnost a elastičnost.

Péče pro muže

Péče pro muže

Speciální nová řada kosmetiky pro ošetření mužské pleti je praktická a snadno aplikovatelná. Každý z těchto produktů je rychle absorbován, protože nejsou mastné či olejové a jejich aplikace nevyžaduje hodně času. Ošetření pleti je viditelné a zajišťuje mnohem mladší vzhled.

Profesionální sady k základním řadám

Profesionální sady k základním řadám

Dva druhy profesionálních ošetření navazující na ošetření k základním řadám. Jsou to vysoce koncentrovaná a účinná ošetření určená pro normální a zralou pleť.

Kontakty:

Dialab spol. s r.o.
Nám.Osvoboditelů 1/11, 153 00 Praha 5 - Radotín
tel./fax.: 257 910 255 (260),(263)
mobil.: +420 602 352 488
e-mail: office@dialab.cz

DIALAB s.r.o.
Sekurisova 16, 841 02 Bratislava
Tel.: +421 918 699 419
Email: alpha@dialab.sk

Související odkazy:

Partnerská loga:

All about beauty Selvert thermal

Corpora Dany care Depiflax Depiflax