Dialab / Odborná péče o pleť a tělo / LUXUSNÍ KOSMETIKA
Kategorie zboží
Kosmetické salony
Česko Slovensko

LUXUSNÍ KOSMETIKA

PEPTIDE LIFT LINE

PEPTIDE LIFT LINE

Peptide Lift je řada, která pomáhá vzdorovat času díky složení bohatému na revoluční a inovativní peptidy. Díky své výjimečné vláčnosti, hebkosti a hydrataci minimalizuje vrásky a obnovuje přirozenou pružnost a pevnost pokožky. Ta díky tomu výjimečně vzdoruje příznakům stárnutí. Obsahuje peptid CA-6, peptid lift-6, peptid NA-8, peptid NA-2, extrakt z kořene čekanky, algináty, kyselina laktobionická.

GOLDEN LINE - zlatá pleťová řada

GOLDEN LINE - zlatá pleťová řada

Zlatá pleťová řada produktů s 24 karátovým zlatem nabízí intenzivní terapii proti stárnutí pleti. Má okamžitý vypínací efekt, výrazně projasňuje a chrání pleť proti volným radikálům. Po aplikaci je pleť zářivá, pevná a má mladistvý vzhled. Obsahuje24 karátové zlato, prášek z perel, prášek z diamantů, extrakt ze semínek révy vinné, kyselinu laktobionovou, kyselinu hyaluronovou, jojobový olej, olej z měsíčku lékařského, peptid-8.

CELL VITALE ANTI - AGE

CELL VITALE ANTI - AGE

Převratné ošetření proti stárnutí pleti s využitím rostlinných kmenových buněk, získaných ze vzácné odrůdy švýcarských jabloní Uttwiler Spätlauber. Tyto produkty výrazně pomáhají zastavit proces stárnutí, omezují tvorbu vrásek a stimulují obnovu pleťových buněk. Obsahuje kmenové jablečné buňky Uttwiler Spätlauber, vitamíny A, E, C, B3, B5, B6, avokádový olej extrakt ze semene koňského kaštanu, termální vodu, kolagen.

CELL VITALE HYDRATANTE

CELL VITALE HYDRATANTE

Speciální hydratační ošetření s novým, unikátním a vysoce specifickým pojetím. Působení rostlinných kmenových buněk alpské růže Rododendron Ferrugineum s pečlivě navrženou směsí ostatních ingrediencí, nabízí pleti okysličení, snížení překrvení a antioxidanty ve formě minerálů z nejlepších termálních vod světa. Obsahuje alpskou růži Rododendron Ferrugineum, BIODYNESTM, TRN, magnezium, křemičitany, zinek, mangan, měď, kobalt, bromelain, NMF.

CELL VITALE PURIFIANT

CELL VITALE PURIFIANT

Toto ošetření je vytvořeno pro mastnou pleť se klonem k akné. Jednou z jeho nejdůležitějších aktivních látek je derivát z kmenových buněk šeříku, který kontroluje maz v pleti, má antimikrobiální, regenerační a protizánětlivé vlastnosti, a účinně redukuje charakteristické znaky mastné a aknózní pleti. Obsahuje extrakt z kmenových buněk šeříku obecného, kyselinu askorbovou, bromelain, p-Refinyl (extrakt z čočky), kyselinu salicylovou, alantoin, hermoorský jíl.

VITASPHERES + PURE VITAMIN C

VITASPHERES + PURE VITAMIN C

Produkty této řady obsahují čistý vitamín C a jsou určeny pro pleť unavenou, povadlou, vykazující známky stárnutí a ochablosti, na pleť, která potřebuje neustálý příjem vitamínu C. Tato řada, usnadňuje buněčnou regeneraci, zpevňuje tkáň, výrazně zlepšuje stav pleti a chrání ji proti volným radikálům. Obsahuje 100% čistý vitamín C, výtažek z růže, extrakt z pomeranče,

HYALURONIC LINE - s kyselinou hyaluronovou

HYALURONIC LINE - s kyselinou hyaluronovou

Řada s kyselinou hyaluronovou je účinná v péči o devitalizovanou a stárnoucí pleť. Produkty, obsahující kyselinu hyaluronovou, mají okamžité výsledky při symptomech stárnutí a ztráty hydratace. Během let pleť postupně ztrácí své přirozené složky, kyselinu hyaluronovou, a to vede ke zvýšení ochablosti a znatelnému úbytku pevnosti pleti. Vzhledem k těmto problémům naše laboratoře vyvinuly produkty, kombinující nízkou a vysokou molekulární hmotnost kyseliny hyaluronové pro její lepší penetraci do pokožky a zadržování vody v pleti, čímž vytvoří „výplň“ a vyhladí vrásky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, NMF (přirozený hydratační faktor), ESoy-hydrolyzovaný proteinový extrakt ze sóji.

COMPLETE & FAST

COMPLETE & FAST

Každý den je pleť vystavena velkému množství škodlivých vnějších vlivů, které škodí jejímu vzhledu, zvýrazňují známky stárnutí a dělají pleť mdlou a šedou. Z tohoto důvodu Selvert uvádí na trh novou řadu profesionálních ošetření pro kosmetické salony. Snižují náklady na ošetření, redukují čas ošetření, mají optimální účinnost, garantují spokojenost zákazníků. Obsahují bisabolol, gingo bilobu, vitamín E, NMF, aquaporiny, oligopeptidy, extrakt ze sóji, Syricalm®.

Kontakty:

Dialab spol. s r.o.
Nám.Osvoboditelů 1/11, 153 00 Praha 5 - Radotín
tel./fax.: 257 910 255 (260),(263)
mobil.: +420 602 352 488
e-mail: office@dialab.cz

DIALAB s.r.o.
Sekurisova 16, 841 02 Bratislava
Tel.: +421 918 699 419
Email: alpha@dialab.sk

Související odkazy:

Partnerská loga:

All about beauty Selvert thermal

Corpora Dany care Depiflax Depiflax