Dialab / Odborná péče o pleť a tělo / VISAGE LINE - ŘADA S TERMÁLNÍ VODOU
Kategorie zboží
Kosmetické salony
Česko Slovensko

VISAGE LINE - ŘADA S TERMÁLNÍ VODOU

VISAGE LINE – ŘADA S TERMÁLNÍ VODOU Visage Line je obnovená řada s obsahem termální vody. Je vhodná k ošetření všech typů pletí, i těch nejcitlivějších. Vytváří komplexní systém, který se přizpůsobí potřebám pokožky. Tato řada nabízí širokou škálu profesionálních ošetření. Hlavní účinné látky, které jsou obsaženy v každém produktu: Termální voda z lázní Montbrió del Camp, biosacharidy, peptidy CA – 6. Produkty neobsahují parabeny, mají větší účinnost a domácí produkty obsahují SPF sluneční faktor. • Čistící produkty • Masážní krémy • Aktivní pleťová séra • Hydratační krémy • Regenerační krémy • Pleťové peelingy • Pleťové masky • Osmotické masky • Ošetření očního okolí
Čistící produkty

Čistící produkty

Visage Line, nabízí široký výběr čistících produktů s dokonalými účinnými látkami pro vyčištění různých druhů pletí. Výborné produkty jako pleťové mléko, tonik, pěna a termální voda dosahují odstranění make-upu a hluboké vyčištění pleti před ošetřením.

Masážní krémy

Masážní krémy

Čtyři druhy masážních krémů v rozdílných texturách od lehkých až po hutnější jsou ideální pro různé typy pletí, jako je mastná, smíšená, suchá a velmi suchá pleť. Vynikajícího efektu při kratších nebo prodloužených masážích dosáhneme přidáním aktivních pleťových sér do jednotlivých krémů.

Aktivní pleťová séra

Aktivní pleťová séra

Aktivní pleťová séra s vysokou koncentrací účinných látek jsou určena pro profesionální ošetření v salonech. Používají se buď přímo na připravenou a čistou pleť, nebo se přidávají do masážních a závěrečných krémů. Séra se dají kombinovat a podle daného problému na pleti je možné použít na jedno ošetření i více druhů sér.

Hydratační krémy

Hydratační krémy

Dobrá hydratace pokožky je klíčem k udržení vaší pleti v optimálním hydratovaném stavu. Hydratační krémy Visage Line, vyrovnávají lipidovou vrstvu pokožky a poskytují pleti pružnost, hebkost a zklidňují ji. Mají rozdílnou texturu od lehkých až po hutnější krémy. Jsou určeny na denní ošetření

Regenerační krémy

Regenerační krémy

Regenerační výživné krémy mají bohatou texturu, stimulují produkci kolagenu, zajišťují hlubokou regeneraci, zlepšují periferní mikrocirkulaci. Jsou určeny k nočnímu ošetření.

Pleťové peelingy

Pleťové peelingy

Různé druhy jemných neagresivních pleťových peelingů, jsou určeny pro všechny typy pletí i pro pleť citlivou. Používají se po základním vyčištění pleti od make-upu a nečistot. Pomáhají odstraňovat odumřelé buňky nahromaděné na povrchu kůže a uvolňují ucpané póry a tím připravují pleť na další následné ošetření.

Pleťové masky

Pleťové masky

Selvert nabízí velkou škálu pleťových masek. Některé jsou určeny na přípravu pleti v počátečních fázích ošetření. Specifické krémové masky mají jedinečné řešení pro všechny typy pletí. Odstraňují nečistoty a zanechávají pleť čistou a hebkou na dotek. Mají silný regenerační a vypínací účinek.

Osmotické masky

Osmotické masky

V této řadě masek nabízíme čtyři druhy osmotických, odlupovací masek, které jsou upravené podle potřeb zákazníků tak, aby úžasně zvýšily výsledky kosmetického ošetření již po prvním sezení. Masky jsou určeny na zpevnění, hydrataci, okysličení, zklidnění a jsou barevně rozlišeny. Skládají se ze dvou částí: fáze 1 je prášek, obsahující aktivní látky a fáze 2 je inovační gel, obohacený o kmenové buňky rododendronu (alpská růže). Jedna sada masky obsahuje 5 balení (5 ošetření).

Ošetření očního okolí

Ošetření očního okolí

Mezi produkty na ošetření očního okolí patří jak odličovače tak i úžasný oční balzám. Produkty mají vynikající kombinaci účinných látek, které stimulují oběhovou lymfatickou činnost. Při použití těchto produktů je oční okolí zbaveno nečistot, dochází k uvolnění, regeneraci a hydrataci.

Kontakty:

Dialab spol. s r.o.
Nám.Osvoboditelů 1/11, 153 00 Praha 5 - Radotín
tel./fax.: 257 910 255 (260),(263)
mobil.: +420 602 352 488
e-mail: office@dialab.cz

DIALAB s.r.o.
Sekurisova 16, 841 02 Bratislava
Tel.: +421 918 699 419
Email: alpha@dialab.sk

Související odkazy:

Partnerská loga:

All about beauty Selvert thermal

Corpora Dany care Depiflax Depiflax